Děkujeme za Vaši objednávku

Vaší objednávku jsme úspěšně přijali a hned začneme pracovat na tom, aby byla co nejrychleji u Vás. Kopii potvrzení jsme Vám také zaslali na e-mail.

Co bude následovat dál?

Kontrola

Přijatou objednávku nejprve zkontrolujeme a pokud je vše v pořádku, začneme jí neprodleně vychystávat.

Upřesnění informací

Pokud to bude potřeba, budeme Vás kontaktovat pro zpřesnění některých informací.

Expedice

Jakmile bude vše v pořádku, tak Vaši objednávku zabalíme a předáme co nejdříve vybranému dopravci.

Budete-li s nákupem spokojeni, podělte se prosím o zkušenost s ostatními

5/5

Lenka Šrotýřová

Chtěla bych Vám moc poděkovat za dárkové balíčky sýrů. Všem udělaly ohromnou radost. Vždy jsem s Vámi strašně spokojená a doporučuji Vás, kde se dá. Děkuji za Vaše rady a péči. 

5/5

Podivínovi

Milé dámy, chci Vám touto formou poděkovat za balíček, který nám včera dorazil. Nejen, že sýry nám do druhého dne nevydržely, byly opravdu výborné a s láskou jsme na Vás při jejich konzumaci vzpomínali, ale nesmírně milý byl i vzkaz, který byl součástí krásně zabaleného balíčku. Myslím si, že nejen v těchto náročnějších časech, ale vždy, jsou taková milá a laskavá gesta velmi důležitá, neb nesmírně potěší a ukazují jiný rozměr, naši lidskost.  

5/5

Hana Dekojová

Se syrydomu.cz spolupracujeme několikátým rokem a vždy jsme byli naprosto spokojeni. Silvie nám vždy poradila a doporučila nejvhodnější řešení. Dárkové balíčky každý rok sklízí úspěch a moc se nám líbí osobní přístup a srdce, které do toho holky dávají. Vánoční boxy měly velký úspěch a všem moc chutnalo . Určitě Vaše služby opět využijeme. 

5/5

Lapáčková Dana

Ráda bych Vám, drahé dámy poděkovala za krásný vzkaz u mé objednávky. Jste úžasné. Děkuji moc za krásnou mašličku a hlavně vzkaz.  

4.9
4.9/5
5.0
4.9/5
4.9
4.9/5
Nákupní košík