Mystery boxy

Domů / Dárkové a mystery boxy / Mystery boxy

Předplaťte si u nás boxy plné překvapení

Nechte výběr na nás a zažijte nečekané kombinace chutí a vůní. Soukromá degustace sýrů, delikates a vína doručíme přímo na Váš stůl. Tajemné Mysteryboxy přicházejí ve třech variantách, podle velikosti vašeho apetitu. 

Objednejte si mysterybox

Ochutnáváte rádi? Sýry, lahev vína i delikatesy, to vše můžete najít v našich tajemných boxech, které si můžete předplatit na 3 měsíce. Stačí si vybrat vhodnou variantu. 

Darujte mystery box

Jedinečná možnost jak udělat radost Vašim blízkým jedlým dárkem. K této variantě Vám rády vystavíme dárkový poukaz k předání. Stačí si jen vybrat.

MINI MYSTERYBOX

mystery-box-syrarna-mini

Nechte výběr na nás a zažijte nečekané kombinace chutí. V tomto boxu na Vás čeká POUZE SÝROVÝ VÝBĚR. Pokud nemáte v oblibě např. kozí sýry nebo pálivé, stačí nám to napsat do poznámky. Přece Vám nepošleme něco na čem si nepochutnáte. 

STŘEDNÍ MYSTERYBOX

wp-1659422806329.jpg

Zažijte nečekané kombinace chutí. V tomto  boxu na Vás čeká SÝROVÝ VÝBĚR A VÝBĚR DELIKATES. Pokud nemáte v oblibě např. kozí sýry nebo pálivé, stačí nám to napsat do poznámky. Přece Vám nepošleme něco na čem si nepochutnáte.

VELKÝ MYSTERYBOX

mystery-box-syrarna-velky

Nechte výběr na nás a zažijte nečekané kombinace chutí. V tomto boxu na Vás čeká SÝROVÝ VÝBĚR, VÝBĚROVÁ LAHEV VÍNA a VÝBĚR DELIKATES. Pokud nemáte v oblibě např. kozí sýry nebo pikantní věci, stačí nám napsat Vaše preference do poznámky.

Nákupní košík