Syrydomu ― sýry a delikatesy

SPOLEČNÁ LÁSKA K JÍDLU A CESTOVÁNÍ NAPSALA NÁŠ PŘÍBĚH

Jsme dvě energické holky, parťačky a kamarádky z Ostravska, které se velkou náhodou potkaly na opačném konci České republiky a to v Mostě. Obě dvě jsme procestovaly kus světa, aby jsme se na jeho konci našly a vytvořily syrydomu.cz. 

„Neřízená střela“ Adéla je věčně plná energie, životního optimismu, a jako velká milovnice cestování nezůstane ani chvíli v klidu. Miluje sporty jak v aktivní, tak v pasivní formě (zejména tenis) a vše co ke sportům patří. Ano, ano i stadion Camp Nou poznala na vlastní kůži.

Silvie (tedy já) jsem o něco rozvážnější povahy, ale snadno se nadchnu pro jakýkoliv sebebláznivější nápad. Miluju cestování, degustační večery a v dobrém víně ráda hledám pravdu. Nesnáším dlouhodobé plánovaní, žiji okamžikem a náhlá rozhodnutí jsou moje specialita.

 

Naše společné podnikání vzniklo jednou velkou náhodou. Vlastně těch náhod bylo hned několik, ale tou hlavní byla pohlednice z Vietnamu, kterou jsem Adéle poslala jako pozdrav ze studií. Po mém návratu jsme si vyměnily zkušenosti z cestování. Já jsem  byla plná zážitků a  dojmů ze studia ve Vietnamu a Adéla projela křížem krážem celý Nový Zéland, takže jsme si měly opravdu co říct.

Společná láska k jídlu, vínu a cestování se nám stala osudnou a vyústila v dlouho připravovaný projekt syrydomu.cz.

Vrhly jsme se do toho doslova po hlavě! Bez znalostí marketingu, tvorby webu, správy sociálních sítí, fotografování,… Tehdy nás zkrátka nic nezastavilo. Měly jsme nápad a zápal pro věc, kterou obě milujeme. Obrovské nadšení nás hnalo dopředu. Všechno jsme se učily za pochodu a zejména po nocích. Stálo nás to spousty úsilí, času a nervů. Tato škola života nám ale přinesla kupu srandy a mnoho přátel z řad našich zákazníků a obchodních partnerů.

Víme, že za každou přijatou objednávkou je člověk, kterému na výběru záleží a vkládá v nás důvěru, ať už vybírá sýry a delikatesy pro sebe nebo jako dárek pro druhé. K vašim objednávkám přistupujeme individuálně a rády vám poradíme s výběrem produktů, protože náš pocit štěstí přichází až s vaší spokojeností.

Dárky pro muže, pro ženy, k výročí nebo  k narozeninám, na svatbu nebo pro jakoukoliv jinou příležitost – to vše si žádá osobní přístup, protože tyto události jsou pro vás jedinečné. Má dědeček/babička zuby? Netrpí vaše kamarádka nějakou alergií? Má vaše přítelkyně ráda pálivé? Všechny vaše odpovědi na tyto zdánlivě jednoduché otázky nám pomohou předejít mnoha nepříjemnostem, které by obdarovaný mohl s balíčkem mít. Vše pro vaši spokojenost.

Dárky na míru jsou naše specialita. Pokud si nevyberete z nabídky hotových dárkových balíčků, kontaktujte nás na info@syrydomu.cz a určitě něco vymyslíme.

Moc vám děkujeme za šanci dělat z vašich všedních dnů dny nevšední plné chutí a vůní.

Adéla a Silvie

Aktualizuji…
  • Žádné produkty v košíku.