Doprava a platba

O nás / Doprava a platba

Možnosti dopravy

Doprava zdarma

Při nákupu nad 2500 Kč

Messenger

Odesíláme pouze ve všední dny pondělí až čtvrtek. Doručení je zpravidla následující pracovní den. Cena služby je 155,- Kč.

Osobní odběr - Pouze na naší kamenné prodejně SÝRÁRNA MOST U OC CENTRAL v Mostě - Po - Pá 10:00-17:00

Adresa: Tř. Budovatelů 136, 434 01 Most, tel. 606 535 484

Termíny odesílání objednávek

Pokud si u nás chcete udělat radost, ať už sobě nebo budete vybírat dárek pro Vaše blízké, je důležité si uvědomit na jaké datum balíček potřebujete doručit. Od toho se odvíjí další postup. Standardně odesíláme uhrazené objednávky tentýž nebo následující den. V teplých dnech dáváme do zásilek chladící polštářky, které můžete opakovaně využívat.

Pokud si přejete termín doručení na konkrétní datum – napište nám tuto informaci do poznámky při dokončování nákupu.

Může se stát, že vinou nenadálých událostí přepravy (porucha vozidla atp.) se může dodací doba prodloužit o den. Upozorňujeme, že přes víkendy a státní svátky kurýrní služby nedoručují a my balíčky v PÁTEK neodesíláme!

PROSÍME VÁS, KONTROLUJTE V OBJEDNÁVCE VÁMI ZADANÉ ÚDAJE, ZEJMÉNA TELEFONNÍ ČÍSLO. Pokud nebude správné, kurýr Vás nemůže kontaktovat a balíček nemusí být doručen. Zároveň upozorňujeme, že nejsme schopny OVLIVNIT ČAS DORUČOVÁNÍ. 

Možnosti platby

Platební brána

Pokud zvolíte platbu kartou, úhradu objednávky vidíme okamžitě (pokud nenastane selhání platby), takže i odbavení objednávky je mnohem rychlejší.

Převodem na účet

Pro platbu převodem máte možnost využít následující účet: Komerční Banka 115-4222760257/0100 
 

Bude Vám následně zaslán email s potřebnými informacemi k platbě včetně variabilního symbolu, který je nutné při platbě uvést. Variabilní symbol je vždy číslo Vaší objednávky. Špatně zadané číslo objednávky může mít za následek nespárování platby a prodloužení či zrušení Vaší objednávky. V tomto případě nás vždy kontaktujte.

Pokud zvolíte platbu převodem, je nutné objednávku uhradit nejpozději do 3 pracovních dnů. Myslete na to, že až po připsání platby na účet, začínáme objednávku připravovat, nenechávejte proto platby na poslední chvíli.

QR kód

 
Snadnější a rychlejší vyplnění platebního příkazu v mobilní bankovní aplikaci. Už nemusíte přepisovat číslo účtu, variabilní symbol a další údaje. Kód stačí vyfotit chytrým telefonem a platební příkaz se vyplní automaticky. 

Pokud neobdržíme platbu v daném termínu, objednávka bude po telefonickém upozornění stornována. Někdy se stává, že na platbu zapomenete, proto radši voláme, jak s objednávkou naložit 🙂

Pro urgentní žádosti neprodleně volejte 606 535 484. Např. zapomenuté věnování, špatná doručovací adresa, storno objednávky. Na emaily nejsme schopny okamžitě reagovat, proto nám opravdu hned volejte!

Pokud nám cokoliv z objednávky není jasné, zavoláme Vám , abychom se ujistili, že objednávka bude připravena přesně podle Vašich představ.

Nákupní košík