Náš příběh

O nás / Náš příběh

Příběh jedné Sýrárny

Jsme dvě energické holky, parťačky a kamarádky z Ostravska, které se velkou náhodou potkaly na opačném konci České republiky a to v Mostě. Obě dvě jsme procestovaly kus světa, aby jsme se na jeho konci našly a vytvořily syrydomu.cz.

Naše společné podnikání vzniklo jednou velkou náhodou. Vlastně těch náhod bylo hned několik, ale tou hlavní byla pohlednice z Vietnamu, kterou jsem Adéle poslala jako pozdrav ze studií. Po mém návratu jsme si vyměnily zkušenosti z cestování. Já jsem  byla plná zážitků a  dojmů ze studia ve Vietnamu a Adéla projela křížem krážem celý Nový Zéland.

Vrhly jsme se do toho doslova po hlavě! Bez znalostí marketingu, tvorby webu, správy sociálních sítí, fotografování. Tehdy nás zkrátka nic nezastavilo. Měly jsme nápad a zápal pro věc, kterou obě milujeme. Obrovské nadšení nás hnalo dopředu. Všechno jsme se učily za pochodu a zejména po nocích a víkendech.

Stálo nás to spousty úsilí, času a nervů. Byla to škola života, která nám přinesla kupu srandy a mnoho přátel z řad našich zákazníků a obchodních partnerů. Každý den se díky Vám učíme být lepšími, za co Vám patří velký dík. 

Víme, že za každou přijatou objednávkou je člověk, kterému na výběru záleží a vkládá v nás důvěru, ať už vybírá sýry a delikatesy pro sebe nebo jako dárek pro druhé. K vašim objednávkám přistupujeme individuálně a rády vám poradíme s výběrem produktů, protože náš pocit štěstí přichází až s vaší spokojeností. Dárky pro muže, pro ženy, k výročí nebo k narozeninám, na svatbu nebo pro jakoukoliv jinou příležitost – to vše si žádá osobní přístup, protože tyto události jsou pro vás jedinečné. Má dědeček/babička zuby? Netrpí vaše kamarádka nějakou alergií? Má vaše přítelkyně ráda pálivé? Všechny vaše odpovědi na tyto zdánlivě jednoduché otázky nám pomohou předejít mnoha nepříjemnostem, které by obdarovaný mohl s balíčkem mít. Vše pro vaši spokojenost.

 

Adéla

„Neřízená střela“ Adéla je věčně plná energie, životního optimismu, a jako velká milovnice cestování nezůstane ani chvíli v klidu. Miluje sporty jak v aktivní, tak v pasivní formě (zejména tenis) a vše co ke sportům patří. Ano, ano i stadion Camp Nou poznala na vlastní kůži.

Silvie

Silvie (tedy já) jsem o něco rozvážnější povahy, ale snadno se nadchnu pro jakýkoliv sebebláznivější nápad. Miluju cestování, dobré jídlo, degustační večery a v dobrém víně ráda hledám pravdu. Nesnáším dlouhodobé plánovaní, žiji okamžikem a náhlá rozhodnutí jsou moje specialita.

Nákupní košík