Časté dotazy

O nás / Časté dotazy

Zde najdete odpovědi na svoje nejčastější dotazy, týkající se dopravy, dárkových balíčku, kdy je nejvhodnější objednat a podobně.

Mám k dispozici dárkové krabičky různých velikostí. Pokud si nejste jistí, jakou velikost dárkové krabičky zvolit. Zvolte tu největší . Pokud byste krabičku zvolili na Váš výběr velkou a použiju krabičku menší, tak Vám ten cenový rozdíl dokrojím na váze sýru, takže Vám dorovnám cenový rozdíl.

Pokud máte vybráno není problém objednávku odeslat okamžitě s tím, že nám v kalendáři při dokončování objednávky vyplníte datum, kdy objednávku potřebujete mít u sebe, nebo kdy má přijít na určitou adresu. Objednávku čerstvě připravím a odešlu na daný termín, který uvedete. Doporučuji dávat pro přepravní službu den do rezervy vyjma vánočních svátků.

Určitě ano. Hned po uhrazení objednávky začínám balíčky chystat. Takže pokud objednáte v pondělí a uhradíte ihned kartou nebo bankovním převodem (peníze se připíší v úterý ráno), tak balíček v úterý odesílám.

V těchto případech, kdy něco vyloženě spěchá, odešlete objednávku co nejdříve a volte platbu kartou- on-line (pokud nemáte tuto možnost, tak volte platbu převodem a zvolte ve svém bankovnictví- okamžitý převod ). Do poznámky při dokončování objednávky nám napište, že objednávka spěchá. V těchto případech zůstávám v práci déle, abych tuto situaci zachránila a předala balíček kurýrům co nejdříve. 🙂

V teplých dnech jsou objednávky zachlazovány chladícími polštářky, takže i v létě můžete sýry bez obav objednávat. Po doručení sýry vždy skladujte v lednici. Polštářky nevyhazujte a využívejte pro své nákupy potravin.

Ať už objednáváte dárkový balíček z kategorie dárkové boxy nebo si krabičku skládáte sami, tak vždy vše připravujeme čerstvě, dle Vašich objednávek. Sýry musí být skladovány v lednici a od data odeslání doporučujeme spotřebovat do 4 týdnů , pokud náhodou povolí vakuum, tak sýr spotřebovat okamžitě. 

Jen pozor na aromatické sýry typu Morbier, Appenzeller, Raclette atp. Ty spotřebujte do 7 dní od odeslání balíčku. Rychle zrají a nabírají hodně na aromatičnosti. 🙂

Určitě nám zavolejte na +420606535484 nebo napište na info@syrydomu.cz. S výběrem Vám ráda poradím. Pokud Vám telefon nezvedám, věnujeme se jinému zákazníkovi. Hned jak to bude možné zavoláme Vám nazpět.

Nákupní košík