Náš příběh...

O nás / Náš příběh

Příběh jedné Sýrárny

Byly jsme dvě energické holky, parťačky a kamarádky z Ostravska, které se velkou náhodou potkaly na opačném konci České republiky a to v Mostě. Obě dvě jsme procestovaly kus světa, aby jsme se na jeho konci našly a vytvořily syrydomu.cz.

Naše společné podnikání vzniklo jednou velkou náhodou. Vlastně těch náhod bylo hned několik, ale tou hlavní byla pohlednice z Vietnamu, kterou jsem Adéle poslala jako pozdrav ze studií. Po mém návratu jsme si vyměnily zkušenosti z cestování. Já jsem  byla plná zážitků a  dojmů ze studia ve Vietnamu a Adéla projela křížem krážem celý Nový Zéland.

Vrhly jsme se do toho doslova po hlavě! Bez znalostí marketingu, tvorby webu, správy sociálních sítí, fotografování. Tehdy nás zkrátka nic nezastavilo. Měly jsme nápad a zápal pro věc, kterou obě milujeme. Obrovské nadšení nás hnalo dopředu. 

Stálo nás to spousty úsilí, času a nervů. Byla to škola života, která nám přinesla kupu srandy a mnoho přátel z řad našich zákazníků a obchodních partnerů. Každý den se díky Vám učíme být lepšími, za co Vám patří velký dík. 

Víme, že za každou přijatou objednávkou je člověk, kterému na výběru záleží a vkládá v nás důvěru, ať už vybírá sýry a delikatesy pro sebe nebo jako dárek pro blízké. K vašim objednávkám přistupujeme individuálně a rády vám poradíme s výběrem produktů, protože náš pocit štěstí přichází až s vaší spokojeností.

Dárky pro muže, pro ženy, k výročí nebo k narozeninám, na svatbu nebo pro jakoukoliv jinou příležitost – to vše si žádá osobní přístup, protože tyto události jsou pro vás jedinečné. 

Má dědeček/babička zuby? Netrpí vaše kamarádka nějakou alergií? Má vaše přítelkyně ráda pálivé? Všechny vaše odpovědi na tyto zdánlivě jednoduché otázky nám pomohou předejít mnoha nepříjemnostem, které by obdarovaný mohl s balíčkem mít. Vše pro vaši spokojenost a moji radost. 

Aktuálně už Sýrárnu a Syrydomu.cz vedu sama se stejným, vlastně možná i větším zápalem pro věc. Vyhledávám a zkouším nové sýry, delikatesy a vína, které by Vás mohly bavit. 

Mám úžasné zákazníky a je velká škoda, že e-shop Vám tenhle osobní přístup na kterém si zakládám neukáže, ale o to s větší precizností se snažím Vaše dárky připravovat a s láskou balit. 

Něco málo o mně...

Jsem veselá povaha a dobrodruh tělem i duší. Spontánní nápady – to jsem já. Milovnice dobrého jídla a gastroturistiky, která ve víně ráda hledá pravdu. Vystudovala jsem střední školu v oboru zahradnictví v Ostravě a VŠ se zaměřením na průmyslovou chemii. 

Mám ráda různorodou hudbu, divadlo, koncerty, badminton, sbírám pokojové rostliny, zajímám se o design. Stavební obor mi  také není cizí, zkrátka takový Ferda Mravenec – práce všeho druhu. Také nepohrdnu dobrou knihou. 

Objevování nových chutí a vůní je to, co mě neskutečně baví a jsem ráda, že prostřednictvím Sýrárny Vám mohu dopřát chuťový zájezd po Evropě. :-)

Nákupní košík